Tel: +420 413 034 598 E-mail: plesivecka@skolky-ltm.cz

Úvod » Aktuality

AKCE - KOŤATA

3. 10. předplavecký výcvik - pouze předškoláci - s sebou plavky, ručník, igelitovou tašku na mokré věci, pití, malou dobrotu. Děvčata plavecké čepice, gumičky do vlasů, hřeben. Na přechod z bazénu zpět do MŠ lehkou čepici.

4. 10. Den zvířat  pokud máte doma živé zvířátko, mohou si ho děti přinést do školky (zabezpečené, pokud u toho nebudete vy rodiče)

10. 10. předplavecký výcvik - pouze předškoláci - s sebou plavky, ručník, igelitovou tašku na mokré věci, pití, malou dobrotu. Děvčata plavecké čepice, gumičky do vlasů, hřeben. Na přechod z bazénu zpět do MŠ lehkou čepici.

11. 10. Divadlo v MŠ - cena bude upřesněna

17. 10. předplavecký výcvik - pouze předškoláci - s sebou plavky, ručník, igelitovou tašku na mokré věci, pití, malou dobrotu. Děvčata plavecké čepice, gumičky do vlasů, hřeben. Na přechod z bazénu zpět do MŠ lehkou čepici.

24. 10. předplavecký výcvik - pouze předškoláci - s sebou plavky, ručník, igelitovou tašku na mokré věci, pití, malou dobrotu. Děvčata plavecké čepice, gumičky do vlasů, hřeben. Na přechod z bazénu zpět do MŠ lehkou čepici.

30. 10. předplavecký výcvik - pouze předškoláci - s sebou plavky, ručník, igelitovou tašku na mokré věci, pití, malou dobrotu. Děvčata plavecké čepice, gumičky do vlasů, hřeben. Na přechod z bazénu zpět do MŠ lehkou čepici.

31. 10. Halloween dopoledne v MŠ a odpoledne pro rodiče s dětmi na školní zahradě "Halloweenská stezka" - masky vítány